Wspieramy Polonie !

Zaktualizowano: 5 cze 2021

Jesteśmy organizacją !



Budujemy naszą społeczność każdego dnia !


White Red Eagle to złote dziecko airsoftu na brytyjskiej ziemi , dziecko , które w najbliższym czasie przerodzi się w strukturę , która oficjalnie będzie reprezentować nas jako Polaków i nas jako hobbystów . Jako organizacja obowiązują nas pewne zasady , moralny obowiązek wspierania polskości , to nasz główny cel .

Naszym nowym projektem , który zrewolucjonizuje system działania , będzie zdecydowana otwartość na wszystkie mniejszości narodowościowe , polonie oraz każdą jednostkę , która poczuje potrzebę przynależności do naszych struktur .


Ale przejdźmy do rzeczy ...



W ostatnich tygodniach na mediach społecznościowych zawrzało !

"DO YOU REMEMBER US BRITAIN" , to krotko metrażowy film o bohaterach , pamięci i poświęceniu . Historia przedstawiona w filmie to wiele epizodów naszej heroicznej walki o Polskę , wolność i słuszna wspólną sprawę , w imieniu swoim , innych przelewaliśmy krew na wielu frontach .

Kontrowersyjnym punktem filmu jest zadawane od lat pytanie " gdzie byliście kiedy przelewaliśmy krew " .

Dziś ludzi , którzy mogli by powiedzieć wiele na ten temat nie ma już wśród nas , bohaterowie tamtych lat , tamtych wydarzeń , dołączyli do swoich oddziałów , do przyjaciół z którymi stworzyli historie . W dzisiejszej rzeczywistości borykamy się z kolejnym problemem , zapominamy o nich , polskie cmentarze na angielskiej ziemi to miejsca , które niszczeją w zapomnieniu .


I tutaj pojawia się On !



Karol Kamil Peruta , działacz polonijny w manchesterze . Mimo swojego młodego wieku od wielu lat walczy o nasza polskość , autor wyżej wspomnianego filmu oraz jeden z nielicznych pamiętających o grobach . Karol prowadzi także bloga na platformie społecznościowej o nazwie "Karol Kamil Peruta mikroblog.

Blog Karola to miejsce w którym można przypomnieć sobie , ze być polakiem to duma i honor , których nie jeden obywatel świata może nam pozazdrościć . Historia , którą każdego dnia przedstawia , to polskość w czystej postaci , uroczystości , projekty , wszystko to o czym zabiegany dziś Ty czy ja , tracimy z pamięci .

Zapomniane historie , cmentarze , żołnierze o których już nikt nie wspomina , to wszystko tylko namiastka tego o co walczy !

Już dziś o Karolu można usłyszeć ze to legenda , już dziś można stwierdzić ze to człowiek niezastąpiony , który w pamięci Poloni zapisze się jako historia !


Ale to nie wszystko !


Nasza organizacja zrzesza ludzi ambitnych , kreatywnych gotowych do działania na każdej płaszczyźnie społecznej i nie tylko .

Kolejnym bohaterem dzisiejszego artykułu , jest jeden z operatorów naszej społeczności !


Zastanawiacie kto to ?!



Krzysztof Kopacz , dowódca Teamu "Ghost"


Tak dokładnie !


Operator naszej społeczności przyczynił się do dzieła , które powstało by przynosić nam dumę !

Krzysztof to niezwykle ambitna osoba , już przy pierwszym kontakcie można stwierdzić ze to człowiek z wieloma pomysłami i wielką energia do ich realizacji , dlatego tez nie przypadkiem spotkali się z Karolem przy jednym projekcie .

Prywatnie mąż i ojciec , nie ufa słowom, ufa zdjęciom . Fotografią zajmuje się już od ponad dekady , swoje dzieła publikuje na instagramie pod pseudonimem artystycznym @kk_vision_ , ostatnim czasem debiutując w świecie filmu , rozwija swoją kolejna pasje !


Dochodząc do meritum , nasza organizacja to ludzie z pasją , każdy kolejny ich krok zbliża nas do wspólnego sukcesu !



Kreatywność jest wyjściem poza wyobraźnię , bo

wymaga żeby daną rzecz rzeczywiście wykonać , a nie

tylko myśleć o niej ...


Ken Robinson


168 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie