WRE i nasz nowy projekt !Nasza ekipa już od dłuższego czasu , była stricte wojskowym wydaniem graczy airsoftowych , mundury , repliki i cały nasz szpej był mocno odwzorcowany , aby jak najbardziej upodobnić się do operatorów Navy Seals lub w wyjątkowych przypadkach do polskich sił specjalnych . Nadszedł ten czas , aby rzucić ten stricte wojskowy styl i stworzyć projekt , który otworzy drzwi , do większej bazy szpeju a co za tym stoi , pozwoli na większą kreatywność . Nowym dzieckiem naszej ekipy został , nowy skład pod nazwa X-Ray !


Specyficzny ubiór nowych operatorów , będzie widocznie odróżniał się od polsko-amerykańskich komandosów , których barwy dotychczas przeważały w naszej ekipie.

Pomysł , który wprowadził tą świeżość zainicjowali nowo przybyli operatorzy z Yorkshire .Już dziś wiadomo , że nowy skład zasili swoją osoba jeden z Ojców Założycieli naszej grupy Krzysztof Krajca , co napewno pomoże nowym operatorom na szybkie zdobywanie doświadczenia pod profesjonalnym okiem . X-Ray to skład , który głównie będzie skupiony na walkach w budynkach , natomiast ubiór będzie cywilną wersja amerykańskiego propersa z akcentami militarnymi .

Dużym akcentem wyróżniającym skład będę prestiżowe maski DYE I5 , które w świecie speedsofterów , to prawdziwy święty Grall noszony na głowie . Mimo ze można odnieść wrażenie , ze gra będzie bardziej skierowana w kierunku speedsoftu , to nic bardziej mylnego , taktyczne podejście do sprawy , zostaje a co za tym idzie , to mieszanie składów nie będzie problemem ( który w szybszej wersji mógłby zakłócić nasze dotychczasowe podejście taktyczne ) . Dlatego wszyscy trzymamy kciuki za nowy świeży projekt , którego owoce niebawem będzie oglądać !

Powodzenia Chłopaki !!!

67 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie