Regulamin Grupy ASG (WHITE RED EAGLE)

Zaktualizowano: 23 maj 2021Witam, jeśli trafiłeś w to właśnie miejsce, właśnie tutaj, to jesteś albo nowym członkiem, planujesz do nas dołączyć, albo po paru miesiącach z nami, ocknąłeś się, że nie znasz jeszcze regulaminu i chcesz go przeczytać.


Na samy początku, wypadałoby, wyjaśnić kim jesteśmy, oraz czym się zajmujemy.


Jesteśmy Grupą pasjonatów ASG w Anglii, razem tworzymy grupę o nazwie WHITE RED EAGLE, która pozwala nam na dzielenie się wspólną pasją, jak i zdobywanie doświadczenia w dziedzinach, które stricte związane są z naszym hobby.


Nie jesteśmy bojówką czy grupą militarną, a raczej staramy się spędzić miło czas w doborowym towarzystwie.


Jak każda grupa mamy swoje zasady i reguły, których trzymamy się ściśle, aby zapobiec chaosowi wewnątrz, a także, aby zachować całość struktury projektu, który już od jakiegoś czasu tworzymy.


W naszej obecnej formie posiadamy osiem teamów, które odróżnia nazwa i pewne zasady.


Team Roma (drużyna, która wyróżnia się ubiorem Multicam i jednolitym ubiorem, który pomaga nam budować team stricte wojskowy / oddział szturmowy) - gracze z większym doświadczeniem ...


Lokalizacja: Yorkshire, Derbyshire.


Team Echo (lustrzane odbicie Romy, styl stricte wojskowy/ oddział szturmowy) - gracze z mniejszym doświadczeniem ...


Lokalizacja: Nottinghamshire, Derbyshire, Yorkshire.


Team Whisky (drużyna, która zrzesza snajperów, styl ubiory typowy dla formacji wojskowej tego typu)


Lokalizacja: Cała Anglia.


Team Papa (startowa drużyna dla nowych członków, ubiór nie ma znaczenia, selekcja samego siebie, to chyba najbardziej trafne określenie tej grupy. Tutaj spędzisz początek swojej przygody w WRE, i sprawdzisz, czy się nie wypalisz po paru tygodniach, kolejnym krokiem będzie dogadanie się z innymi operatorami i transfer do ich teamu).


Lokalizacja: nieokreślona, drużyna selekcyjna każdy, kto zaczyna.


Team X-Ray (drużyna, wyróżniającą się ubiorem od innych drużyn w naszej ekipie, wzorowana między innymi na operatora słynnego Black Water lub amerykańskich cywilnych prepersów).


Lokalizacja: South Yorkshire


Team Ghost (drużyna przechodzącą z kamuflażu PolishWoodland (WZ) na stricte Multicam, kreującą się na drużynę szturmową/ zwiadowczą.


Lokalizacja: Birmingham i okolice.


Team Charlie (drużyna szturmowa z kamuflażem Multicam stricte wojskowy ubiór wzorowany na jednostkach NavySeals/ odbicie lustrzane drużyny Echo).


Lokalizacja: Cheshire, Merseyside, Greater Manchester, Staffordshire.


Team United (drużyna zrzeszająca operatorów szkolonych w Krav Maga, dążąca do jednolitego stroju, jakim jest Multicam).


Lokalizacja: Wakefield.


Powyższe grupy skupiają ludzi, którzy utożsamiają się z pewnym stylem ubioru, ale jeśli nie jesteś zdecydowany, jaki styl preferujesz Team Papa to idealny początek lub wybór na stałe ...


Czas przedstawić ZASADY OGÓLNE / 10 Przykazań WRE !!!


1. Niezależnie od teamu, do którego należysz, wymagane są okulary przeznaczone do gry z atestem (oko nie odrasta) natomiast maski to rzecz indywidualna (zęby można naprawić, ale to kosztowny biznes).


2. Na gry nie jeździmy pod wpływem jakichkolwiek używek, nie spożywamy także ich podczas. Kac jest jedynym akceptowalnym stanem, jako że rozgrywki są zazwyczaj w niedziele.


3. Ubiór to twoja indywidualna sprawa, jeśli decydujesz się zostać w Teamie Papa, robisz z nim co chcesz. Jeśli jednak chcesz zmiany i stawiasz krok dalej, zorganizuj się tak abyś był podobny, do operatorów w teamie przeznaczenia. Jeśli chodzi o szpej, musisz sprecyzować nam, co chciałbyś robić, wtedy pomożemy w doborze.


4. Osoby grające w naszej Ekipie, nie mogą podczas rozgrywek z nami nosić innych naszywek niż nasze.


5. Fair Play to chleb powszedni. a) szanujemy się nawzajem niezależnie od poglądów płci czy religii.


6. Nie tolerujemy oszustw, kradzieży (wydalenie bezpowrotne z wilczym biletem).


7. Posiadanie zestawu komunikacji zgodnego z naszym standardem (BAOUFENG UV-5R) lub każde inne, które może się z nim połączyć.


8. W miarę możliwości udzielamy się na naszej Stronie WWW, Youtubie, Facebooku czy Instagramie (choćby poprzez like, komentarz czy udostępnianie), każda większa integracja i otwarty kreatywny umysł z pomysłami, będzie dla nas miłym zaskoczeniem i owocną drogą do dalszej współpracy. 9. Każdą drużyna posiada swojego lidera, to on jest odpowiedzialny za wprowadzenie Ciebie w grę i wydawanie poleceń, które ułatwią prace zespołowa, Twoim zadaniem jest brać jego zdanie pod uwagę (dzięki temu wciąż istnieje ekipa). 10. Gramy wedle zasad obowiązujących na danym obiekcie, to, że ktoś grał gdzieś inaczej to jego sprawa, dany obiekt jego zasady, koniec i kropka. Nasze jednostki stacjonują w wielu hrabstwach, spytaj na grupie, a na pewno znajdziesz kogoś blisko siebie, kto z milą chęcią cię wprowadzi. W większości jeździmy na jednodniowe rozgrywki w obiektach, które ustalamy wcześniej na Facebooku, każdy ma prawo jechać sam, jeśli tylko ma ochotę, ale jako grupa staramy się wyjeżdżać w większych składach, aby dominować na obiektach. Jesteśmy otwarci na gry milsimowe, wedle ustaleń i propozycji, natomiast nie jest to częsta rozgrywka (raczej w cieplejszy miesiącach). Jakiekolwiek odpowiedzi, których brak, możesz zadać wszędzie choćby pod regulaminem, zapraszamy do rozmowy i przygody, która zmieni Twoje życie :)


Pozdrawiamy Team WRE

117 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie