Dirty Dog !

Kolejne podium naszych operatorów !

Ostatni weekend nasze jednostki w całej Anglii spędzały bardzo aktywnie , reprezentując nasze barwy na wielu obiektach . Wolność , która została nam odebrana wpłynęła na nasz apetyt , który nie pozwala nam przestać nadrabiać czasu , który straciliśmy .

Kam Jabolix operator Teamu Roma , wybrał się w podróż , w której wraz z braćmi z Wild Hogs zaatakował kolejny obiekt .

Wild Hogs to jednostki byłych operatorów Roma , walczących niegdyś dla WRE , dziś to już nowy team Airsoftowy , który rządzi się własnymi prawami , zaprzyjaźniona ekipa gotowa ramie w ramie przelać krew za wspólną sprawę .Durham to miejscowość położona około dwóch godzin od Sheffield , obiekt o którym opowie nam Kamil to właśnie Dirty Dog :


A zaczęło się tak ...


Miejscówka to Dirty Dog znajduje się w Durham jakieś dwie godziny od sheffield. Obiekt ma kilka barykad, wykopów i baz, otwartą przestrzeń, która obejmuje nie tylko rowy z tylną bazą Land Rovera, ale także opuszony caravan i vana. Natomiast wioska CQB mieści dwie podwójne wieże snajperskie, pełno kontenerów, fort, liczne samochody, przyczepy kempingowe i samochody a z tyłu wszystkie strategicznie miejsca dla większego zasięgu. Gry zaczynają się od 10:00 do 16:00 z przerwą obiadową.

Jest biuro, sklep z asortymentem, toalety, parking, bezpłatna kawa / herbata .

Na noc dostępny jest również kemping dla nocnych gier ale trzeba zapytać w biurze , bo nie zawsze są.

Jedynym minusem jest brak safe zone i stołów do rozłożenia sprzętu. Używaliśmy starych zwojów drewnianych po kablach jako stołów tak więc analogocznie jak pada jest problem .

To tyle o obiekcie.Co do gry to powiem w skrócie ze na samym początku i odprawie przyjęli nas bardzo miło i pośród 70 osób na środku nas przywitali jako nowych i do tego Polaków i że w końcu coś się będzie dziać !

Rozegraliśmy cztery gry z czego wygraliśmy trzy ...

1. Gra obejmowała zajęcie obiektu połóżonego w lesie tak więc górki krzaki drzewa śmiało do przodu i celem było odbicie informacji

2 .Gra natomiast to CQB gdzie musieliśmy bronić bomby

3 .Gra to odwrotna sytuacja pierwszej gry tylko tym razem w innej wiosce i zajęcie wzgórza 4. Gra to CQB raz jeszcze ale tym razem wymiana ognia czyli sianie kompozytu przysłowiowego.


Kamil JabolixJak możemy wywnioskować powyżej z krótkiej relacji Kamila , nasze oddziały kolejny raz uczestniczyły w ataku na kolejny obiekt , gdzie tym razem wraz ze współpraca Teamu Wild Hogs , razem jak jeden mąż przynieśli dumę naszej społeczności !


Nie ważne kim jesteś , nie ważne gdzie grasz , jeśli jesteś w tym samym świecie , to jesteś nasz ...


54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie