Begadi !

Po długich negocjacjach , sukcesywnie dążąc do celu , nasza organizacja podjęła się współpracy z niemiecka firma Begadi .

Begadi to firma położona w mieście Dietingen - Böhringen w południowo - zachodnich Niemczech , która w swoim rozbudowanym wachlarzu produktów , posiada olbrzymi asortyment części tuningowych do replik airsoftowych , oraz szeroki wybór sprzętu outdoorowego . Jak twierdzi sama firma mimo tak rozbudowanego asortymentu postanowili zrobić krok dalej .


Zastanawiacie się o co chodzi !?


I tutaj stało się coś niespodziewanego , firma o której mowa ukłoniła się w stronę swoich klientów , oferując im eksluzywną opcje wsparcia na polu walki .Tak dobrze słyszeliście !


Sama opcja , która oficjalnie nazywa się FIELD SUPPORT to nic innego jak dosłowne wsparcie techniczne swoich klientów podczas walki .

Ale wyjaśnijmy to bardziej szczegółowo :

W 2020 roku firma Begadi postanowiła wejść we współpracę z najbardziej popularnymi obiektami airsoftowymi w Niemczech , jednocześnie zostając patronem tychże obiektów mogąc zapewnić wsparcie techniczne swoich klientów , którzy obecnie z nich korzystają .

aby korzystać z usługi FIELD SUPPORT należy zakupić replikę w Begadi a grając na ich obiekcie , można spodziewać się wspomnianego wsparcia .


A wyglada to tak !


W momencie kiedy zakupimy replikę i przestanie z jakiegoś powodu działać , zostanie nam wypożyczona replika awaryjna , oczywiście jeśli będziemy na jednym z wymienionych przez firmę obiekcie.


I co o tym myślicie !?


Według mojej opinii to krok w przyszłość w zdobywaniu klientów !

Wróćmy jednak do naszej współpracy ...

W maju tego roku otrzymaliśmy paczkę ! , paczkę , która po same brzegi wypełniona była produktami do modyfikacji naszych replik .

Wartość produktów to kwota około 500 euro , co jednoznaczne jest z zaufaniem jakim obdarzyli nasza organizacje .

Natomiast naszym zadaniem jest test , montaż i sprawdzenie jakość , a w efekcie końcowym wyrażenie rzetelnej opinii , naszej opinii .

Jako , że jest to już nasz drugi kontrakt , zaraz po firmie One Tigris , to dokładając wszelkich starań , motywujemy się do działania , aby przedstawić pełen profesjonalizm naszej organizacji , budując prestiż ...


33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie