Anzio ...Kolejny sukces naszej ekipy !

Tym razem operatorzy Teamu Echo podjęli działania zbrojne na dobrze znanym nam obiekcie Anzio ! Współpracując z jednym z angielskich teamów zdobyli podium w rozgrywkach .

Team Echo , to ludzie z większym doświadczeniem jak i tym mniejszym , tym razem walkę podjęli operatorzy debiutujący w naszych szeregach .


Trzeba jednak przyznać ze robili to z klasa !


Chwile z ostatniego wypadu zostały uwiecznione a efekty można już oglądać pod artykułem na filmie , który w pełni przedstawia działania naszych jednostek tamtego dnia .

Sukces jednak trzeba podzielić , bo wraz z operatorami Teamu Echo , ramie w ramie przyszły operator ( nowy ) walczył do ostatniej krwi .


Organizator eventu stanął na wysokości zadania !Nasi ludzie podjęli się transportowania przedmiotów do wyznaczonych celów , utrzymanie budynków przez określony czas , odszukanie pojazdu , który się przemieszcza i przejęcie go oraz odnalezienie Vipa , który poruszał się z drużyna przeciwną.

Operatorzy z Anglii , którzy współpracowali z naszymi jednostkami , wykazali się nie bywałym doświadczeniem , co pozwoliło nam na osiągnięcie sukcesu i triumfowanie nad wrogiem .


A teraz o samy obiekcie ...Anzio to obiekt wymagający , zalesiona dawna jednostka wojskowa zaskakuje ilością budynków jak i przestrzeni . Budynki to istne labirynty z niezliczona ilością pomieszczeń , ambasada , stary pub wszystko to w postapokaliptycznym stylu , gdzie natura pochłania dzieło człowieka z każdym kolejnym dniem . Kreatywne scenariusze pozwalają na całkowitą swobodę na tak duzim obszarze .

Dość istotna informacja jest fakt że aby poruszać się swobodnie po całym obiekcie , kondycja zaczyna być wyzwaniem .

Bezpieczna strefa to nic innego jak wielki hangar , w którym mamy możliwość zaparkować swoje pojazdy bojowe , dzięki czemu załamanie pogody nie poszykuje nikomu planów . Dostępne są także mniejsze pomieszczenia , które znajdują się na przeciw głównego centrum dowodzenia ( hangar ) . Lokalni wendorzy dostępni na miejscu gotowi uzbroić nas po żeby , czekają !

Zaplecze sanitarne to już inna bajka , doświadczenie nauczyło nas ze obiekty tego typu raczej w tej kwestii stawiają na warunki typowo surwiwalowe .


Reasumując :

  1. Obiekt z dużym potencjałem , wymagający 9/10 .

  2. Scenariusze przemyślane , dające odczuć zaangażowanie każdej jednostki na wydarzenia , w których uczestniczy 7/10 .

  3. Atmosfera i gracze , którzy uczestniczą w rozgrywkach 8/10 .

  4. Zaplecze sanitarne 3/10 .


Kolejny obiekt w naszej historii zdobyty !!!


Film Teamu Echo ...


105 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie